Sat
Movement Stage
2:00
(no act)
2:30
3:00
3:30
4:00
MGUN
4:30
5:00
5:30
6:00
Josh Wink
6:30
7:00
7:30
8:00
Amelie Lens
8:30
9:00
9:30
10:00
(no act)
10:30
Orbital
11:00
11:30
12:00
Sat
Movement Stage
Sat
Red Bull Music Academy
2:00
TYLR
2:30
3:00
3:30
4:00
DJ Holographic
4:30
5:00
5:30
6:00
Marie Davidson
6:30
7:00
Soul Clap
7:30
8:00
8:30
9:00
Wajatta (Tejada/Watts)
9:30
10:00
Disclosure (DJ Set)
10:30
11:00
11:30
12:00
Sat
Red Bull Music Academy
Sat
Star Gate
2:00
Al Ester / Eral McKinney
2:30
3:00
3:30
4:00
Kenny Larkin
4:30
5:00
Octave One
5:30
6:00
Stacey Pullen
6:30
7:00
7:30
Seth Troxler
8:00
8:30
9:00
Carl Craig
9:30
10:00
10:30
11:00
(no act)
11:30
12:00
Sat
Star Gate
Sat
RA Underground
2:00
(no act)
2:30
3:00
Brian Kage
3:30
4:00
4:30
5:00
Umfang
5:30
6:00
6:30
Tin Man
7:00
7:30
Neil Landstrumm
8:00
8:30
Sterac
9:00
9:30
10:00
LSD (Luke Slater, Steve Bicknell, Function)
10:30
11:00
11:30
(no act)
12:00
Sat
RA Underground
Sat
Pyramid Stage
2:00
Mister Joshooa
2:30
3:00
3:30
4:00
Ryan Crosson / Shaun Reeves
4:30
5:00
5:30
Art Department
6:00
6:30
7:00
Maya Jane Coles
7:30
8:00
8:30
Virgil Abloh
9:00
9:30
10:00
Loco Dice
10:30
11:00
11:30
12:00
Sat
Pyramid Stage
Sun
Movement Stage
2:00
(no act)
2:30
3:00
3:30
4:00
Soul Goodman
4:30
5:00
John Acquaviva
5:30
6:00
6:30
DJ T-1000
7:00
7:30
8:00
Charlotte De Witte
8:30
9:00
9:30
10:00
Dubfire / Nicole M. / Paco Osuna
10:30
11:00
11:30
12:00
Sun
Movement Stage
Sun
Red Bull Music Academy
2:00
(no act)
2:30
3:00
DM Nation (Skywlkr / Black Noise)
3:30
4:00
4:30
5:00
DJ Godfather
5:30
6:00
Sheefy McFly
6:30
Channel Tres)
7:00
7:30
8:00
Sam Austins
8:30
9:00
Gucci Mane
9:30
10:00
(no act)
10:30
Danny Brown
11:00
11:30
(no act)
12:00
Sun
Red Bull Music Academy
Sun
Star Gate
2:00
Andrea Ghita
2:30
3:00
Ataxia
3:30
4:00
4:30
Norm Talley
5:00
5:30
6:00
DJ Minx
6:30
7:00
7:30
Patrick Topping
8:00
8:30
9:00
Fisher
9:30
10:00
10:30
Kevin Saunderson / Saunderson Bros
11:00
11:30
12:00
Sun
Star Gate
Sun
RA Underground
2:00
Craig Gonzalez
2:30
3:00
3:30
Volvox
4:00
4:30
5:00
Noncompliant
5:30
6:00
6:30
Ryan Elliott
7:00
7:30
8:00
Heiko Laux
8:30
9:00
9:30
Oscar Mulero
10:00
10:30
11:00
(no act)
11:30
12:00
Sun
RA Underground
Sun
Pyramid Stage
2:00
Asher Perkins / Rex Sepulveda / Front to Front
2:30
3:00
3:30
4:00
Anna
4:30
5:00
5:30
6:00
Nastia
6:30
7:00
7:30
8:00
Chris Liebing
8:30
9:00
9:30
10:00
Richie Hawtin
10:30
11:00
11:30
12:00
Sun
Pyramid Stage
Mon
Movement Stage
2:00
(no act)
2:30
3:00
3:30
4:00
Golf Clap
4:30
5:00
5:30
MK
6:00
6:30
7:00
Chris Lake
7:30
8:00
8:30
Claude Von Stroke / Green Velvet
9:00
9:30
10:00
10:30
GRiZ
11:00
11:30
12:00
Mon
Movement Stage
Mon
Red Bull Music Academy
2:00
Heathered Pearls
2:30
3:00
Ceil
3:30
4:00
Dabrye + Kadence
4:30
5:00
Shigeto (Live)
5:30
6:00
Madlib
6:30
7:00
7:30
8:00
Audion
8:30
9:00
Floorplan (Live)
9:30
10:00
10:30
Yaeji
11:00
11:30
12:00
Mon
Red Bull Music Academy
Mon
Star Gate
2:00
Whodat
2:30
3:00
3:30
Justin Cudmore
4:00
4:30
5:00
Danny Daze
5:30
6:00
6:30
J. Phlip
7:00
7:30
8:00
Heidi
8:30
9:00
9:30
Hot Since 82
10:00
10:30
11:00
(no act)
11:30
12:00
Mon
Star Gate
Mon
RA Underground
2:00
(no act)
2:30
3:00
Remote Viewing Party
3:30
4:00
4:30
Detroit Techno Militia 2x4
5:00
5:30
6:00
The Advent
6:30
7:00
Fjakk
7:30
8:00
DJ Bone
8:30
9:00
9:30
DJ Nobu
10:00
10:30
11:00
(no act)
11:30
12:00
Mon
RA Underground
Mon
Pyramid Stage
2:00
(no act)
2:30
3:00
Loren
3:30
4:00
4:30
5:00
Mathew Jonson (Live)
5:30
6:00
6:30
DJ Tennis
7:00
7:30
8:00
8:30
Tale of Us
9:00
9:30
10:00
10:30
Stephan Bodzin (Live)
11:00
11:30
12:00
Mon
Pyramid Stage

Hello!

Welcome to SetTim.es

Got It!


Built with love by
AltDetroit Web Services